Najlepsza rozrywka w pojedynkę, czyli nominowani w kategorii "Gra Single Player Roku"

Każdego roku czekamy na kilka tytułów przeznaczonych do rozgrywki w pojedynkę. Gracze oczekują od nich doskonałej fabuły, rozbudowanego świata, dopracowanej mechaniki i pięknej oprawy graficznej. W roku 2022 pojawiło się kilka produkcji, które szczególnie przykuły naszą uwagę. Poznajcie nominowanych w kategorii "Gra Single Player Roku" w plebiscycie Imperatory WP 2022.

Autor: Arkadiusz Stando | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #11 ► GRA SINGLE PLAYER ROKU

Nominacje w kategorii "Laptop Gamingowy Roku". To sprzęt, który zachwycił graczy – nie tylko wydajnością

Żyjemy w czasach, w których nawet podstawowy laptop wystarcza do większości domowych i rozrywkowych zadań – niestety z reguły tej wyłamują się bardzo znacząco gry komputerowe, które z każdym rokiem wymagają więcej. Rok 2022 bardzo mocno pchnął wydajność procesorów w laptopach, ale również stał pod znakiem znacznej poprawy jakości matryc montowanych w tego typu mobilnym sprzęcie. Wiele modeli można z różnych względów wyróżnić, ale to Wam pozostawiamy ostateczną decyzję co do tego, który okazał się tą najciekawszą propozycją (nawet jeżeli tylko ze względu na wydajność).

Autor: oprac. Marcin Watemborski | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #9 ► LAPTOP GAMINGOWY ROKU

Nominowani w kategorii "Komponent Komputerowy Roku" plebiscytu Imperatory WP 2022. Podzespoły, które oczarowały komputerowych entuzjastów

Komputery to jeden z filarów branży technologicznej. W plebiscycie Imperatory WP 2022 nie mogło więc zabraknąć kategorii, która podsumowuje najważniejsze premiery na rynku komponentów komputerowych – w tej edycji największym zaskoczeniem okazały się nowe generacje procesorów i kart graficznych, które oczarowały komputerowych entuzjastów.

Autor: oprac. Marcin Watemborski | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #7 ► KOMPONENT KOMPUTEROWY ROKU

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij