Imperatory WP 2022 czas zacząć. Stawiamy na innowację

Imperatory WP to święto całej branży technologicznej. W 2021 roku podkreślaliśmy znaczenie technologii w dbaniu o naszą planetę, a teraz kładziemy nacisk na polską myśl technologiczną. To w Wasze ręce drodzy Czytelnicy oddajemy głos w tej kategorii. Wy zdecydujecie, jaki projekt jest najważniejszym akcentem w rozwój światowej nauki.

25.11.2022

Ostatnie 2 lata były niezwykle trudne dla całego świata, jednak rynek technologiczny niezwykle się rozwinął. Pojawiły się kompletnie nowe rozwiązania komunikacyjne, a wiele firm przyłożyło wagę do ekologii. Efektem tego jest powstała w roku 2021 kategoria „Ekoprodukt roku” w naszym plebiscycie Imperatory WP. Wówczas najlepszym produktem zostały drukowane panele perowskitowe firmy Saule Technologies.

Rozwój technologiczny to pociąg, którego nie da się już zatrzymać, więc w tegorocznej edycji plebiscytu Imperatory WP stawiamy na promowanie polskiej myśli technologicznej. Kategoria „Innowacja roku” jest jedną ze szczęśliwej trzynastki, w której będą zmagały się rozwiązania opracowane nie tylko przez start-upy, ale również polskie ośrodki naukowe. Przyglądając się bliżej temu zagadnieniu, na pewno zwrócicie uwagę, że nasi rodacy w świecie wielkiej nauki mają do powiedzenia naprawdę dużo.

Imperatory WP 2022 to również znane Wam kategorie. W tym roku zmienił się jednak sposób wyboru najlepszych produktów. 12 z 13 kategorii (oprócz „Innowacji Roku”) zostanie rozwiązanych przez głosowanie członków redakcji obszaru WP Technologie, czyli dziennikarzy serwisów: dobreprogramy, Komórkomania, Gadżetomania, Polygamia, Fotoblogia, WP Tech oraz naszego najnowszego nabytku, czyli serwisu Benchmark. W każdym z portali pracują uznanie eksperci w wielu dziedzinach – od smartfonów, przez procesory, na fizyce kończąc.

Tegorocznymi kategoriami w plebiscycie Imperatory WP są:
- Innowacja roku
- Smartfon fotograficzny roku
- Flagowiec roku
- Smartfon konsumencki roku
- Ekoprodukt roku
- Telewizor roku
- Komponent komputerowy roku
- Laptop biznesowy roku
- Laptop gamingowy roku
- Aparat fotograficzny roku
- Gra Single Player roku
- Gra Multiplayer roku
- AGD roku

Już teraz zapraszamy Was do głosowania w kategorii „Innowacja roku”. Potrwa ono do 31 grudnia 2022 roku. Laureatów tej oraz innych kategorii poznacie na Gali Rozdania Nagród Imperatory 2022 na początku 2023 roku.

25.11.2022

► Przeczytaj również

Inteligentne plastry SmartHEAL zwyciężyły w kategorii Innowacja Roku

Już nie służą tylko do oglądania programów. Przed wami nominowani w kategorii "Telewizor Roku"

Każdy z nas z nich korzysta. Poznaj nominowanych w kategorii "Laptop Biznesowy Roku"

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij