Znamy kandydatów w kategorii "Ekoprodukt Roku". Każdy z nich przysłużył się środowisku

We współczesnym świecie nie liczą się jedynie nowe technologie, ale ekologiczne podejście do tematu. W kategorii "Ekoprodukt Roku" wybieramy te rozwiązania, które najlepiej oddają ducha akcji Wirtualnej Polski #goesgreeen. Każdy z przedstawionych kandydatów jest spełnieniem idei zrównoważonego rozwoju i przyczynia się do promowania ochrony środowiska.

Autor: Karolina Modzelewska | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #5 ► EKOPRODUKT ROKU

Który model otrzyma tytuł Aparatu Fotograficznego Roku 2022 w plebiscycie Imperatory WP 2022?

Mimo tego, że smartfony przejęły gałąź apartów kompaktowych, producenci sprzętu wciąż pokazują nowe modele bezlusterkowców. Są one kierowane do ambitnych pasjonatów oraz profesjonalistów. Przyjrzymy się uważniej kandydatom w kategorii „Aparat Fotograficzny Roku” w plebiscycie Imperatory WP 2022.

Autor: Marcin Watemborski | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #10 ► APARAT FOTOGRAFICZNY ROKU

Nominowani w kategorii "Innowacja Roku" plebiscytu Imperatory WP 2022. Te projekty mogą zmienić świat

Jedną z najważniejszych kategorii w plebiscycie Imperatory WP 2022 jest "Innowacja Roku". To ukłon w stronę dynamicznie rozwijającej się polskiej myśli technologicznej i naukowej. Wybraliśmy trzy najciekawsze rozwiązania, mogące zmienić, albo przynajmniej ułatwić nasze życie. To Wy zdecydujecie, który z nich zasługuje na wyróżnienie.

Autor: Karolina Modzelewska | 13.12.2022

W kategorii "Innowacja Roku" plebiscytu Imperatory WP nominowaliśmy projekty opracowane przez Nanoseen, EQ Hawk oraz Smart Heal. Za każdym z nich stoją niezwykle ambitni i zdolni Polacy.

Nominowani w kategorii #1 ► INNOWACJA ROKU

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij