Najlepszy sprzęt domowy roku 2022. Oto nominowani w kategorii "AGD Roku"

Praktycznie wszystkie firmy działające na rynku AGD próbują swoich sił w projektowaniu urządzeń domowych, które mają być inteligentne, zrobotyzowane czy połączone. Niektórym wychodzi to tak sobie, niektórym dobrze, a niektórym – świetnie. Produkty tych ostatnich trafiły na naszą listę nominowanych w kategorii "AGD Roku" w plebiscycie Imperatory WP 2022.

Autor: Konstanty Młynarczyk | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #13 ► AGD ROKU

Nominowani w kategorii "Flagowiec Roku" plebiscytu Imperatory WP 2022. Oto najlepsze z najlepszych

Rusza plebiscyt Imperatory WP 2022, w ramach którego nasza redakcja wybrała najlepsze technologiczne produkty minionego roku. W kategorii “Smartfon roku” nominowaliśmy telefony o wyśrubowanej specyfikacji technicznej, bogatym wyposażeniu i wysokiej funkcjonalności.

Autor: Miron Nurski | 16.01.2023

Zanim wybierzemy najlepszy smartfon na świecie, wyłoniliśmy piątkę faworytów. Kolejność alfabetyczna.

Nominowani w kategorii #3 ► FLAGOWIEC ROKU

Poznaj kandydatów w kategorii "Smartfon Konsumencki Roku". Cechują się najlepszym stosunkiem jakości do ceny

Smartfony nominowane przez nas w kategorii "Smartfon Roku" kosztowały w dniu premiery od 5 do ponad 8 tys. zł. To kwoty zaporowe, dlatego postanowiliśmy przyznać osobne wyróżnienie tańszym telefonom.

Autor: Miron Nurski | 16.01.2023

W ramach kategorii “Smartfon Konsumencki Roku” zdecydowaliśmy się nie narzucać widełek cenowych, ale docenić ogólny współczynnik opłacalności. Na liście nominowanych urządzeń znajdziecie zarówno telefony za mniej niż 1500, jak i takie za ponad 2000 zł. Kolejność alfabetyczna.

Nominowani w kategorii #4 ► SMARTFON KONSUMENCKI ROKU

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij