Nominowani w kategorii "Smartfon Fotograficzny Roku" plebiscytu Imperatory WP 2022. Te telefony są najlepsze do zdjęć i filmów

W ramach kategorii “Smartfon Fotograficzny Roku” wybieramy telefon z najlepszym aparatem na rynku. Konkurencja była w 2022 roku tak ostra, że ciężko było nawet wskazać piątkę faworytów.

Autor: Miron Nurski | 16.01.2023

Wybierając najlepsze fotograficzne smartfony staraliśmy się uwzględniać nie tylko jakość zdjęć i filmów, ale i nietypowe możliwości oraz ogólną wszechstronność aparatów. Kolejność kandydatów alfabetyczna.

Nominowani w kategorii #2 ► SMARTFON FOTOGRAFICZNY ROKU

Znamy kandydatów w kategorii "Ekoprodukt Roku". Każdy z nich przysłużył się środowisku

We współczesnym świecie nie liczą się jedynie nowe technologie, ale ekologiczne podejście do tematu. W kategorii "Ekoprodukt Roku" wybieramy te rozwiązania, które najlepiej oddają ducha akcji Wirtualnej Polski #goesgreeen. Każdy z przedstawionych kandydatów jest spełnieniem idei zrównoważonego rozwoju i przyczynia się do promowania ochrony środowiska.

Autor: Karolina Modzelewska | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #5 ► EKOPRODUKT ROKU

Który model otrzyma tytuł Aparatu Fotograficznego Roku 2022 w plebiscycie Imperatory WP 2022?

Mimo tego, że smartfony przejęły gałąź apartów kompaktowych, producenci sprzętu wciąż pokazują nowe modele bezlusterkowców. Są one kierowane do ambitnych pasjonatów oraz profesjonalistów. Przyjrzymy się uważniej kandydatom w kategorii „Aparat Fotograficzny Roku” w plebiscycie Imperatory WP 2022.

Autor: Marcin Watemborski | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #10 ► APARAT FOTOGRAFICZNY ROKU

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij