W co grać ze znajomymi? Te produkcje ubiegają się o tytuł "Gry Multiplayer Roku" w plebiscycie Imperatory WP 2022

Wirtualna rozrywka ze znajomymi to codzienność. Co roku pojawiają się coraz bardziej zaawansowane gry wideo przeznaczone dla wielu osób. Przyjrzeliśmy się najciekawszym tytułom 2022 r. Poniższe tytuły walczą o tytuł "Gry Multiplayer Roku" w plebiscycie Imperatory WP 20222.

Autor: Arkadiusz Stando | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #12 ► GRA MULTIPLAYER ROKU

Najlepsza rozrywka w pojedynkę, czyli nominowani w kategorii "Gra Single Player Roku"

Każdego roku czekamy na kilka tytułów przeznaczonych do rozgrywki w pojedynkę. Gracze oczekują od nich doskonałej fabuły, rozbudowanego świata, dopracowanej mechaniki i pięknej oprawy graficznej. W roku 2022 pojawiło się kilka produkcji, które szczególnie przykuły naszą uwagę. Poznajcie nominowanych w kategorii "Gra Single Player Roku" w plebiscycie Imperatory WP 2022.

Autor: Arkadiusz Stando | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #11 ► GRA SINGLE PLAYER ROKU

Nominacje w kategorii "Laptop Gamingowy Roku". To sprzęt, który zachwycił graczy – nie tylko wydajnością

Żyjemy w czasach, w których nawet podstawowy laptop wystarcza do większości domowych i rozrywkowych zadań – niestety z reguły tej wyłamują się bardzo znacząco gry komputerowe, które z każdym rokiem wymagają więcej. Rok 2022 bardzo mocno pchnął wydajność procesorów w laptopach, ale również stał pod znakiem znacznej poprawy jakości matryc montowanych w tego typu mobilnym sprzęcie. Wiele modeli można z różnych względów wyróżnić, ale to Wam pozostawiamy ostateczną decyzję co do tego, który okazał się tą najciekawszą propozycją (nawet jeżeli tylko ze względu na wydajność).

Autor: oprac. Marcin Watemborski | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #9 ► LAPTOP GAMINGOWY ROKU

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij