Który model otrzyma tytuł Aparatu Fotograficznego Roku 2022 w plebiscycie Imperatory WP 2022?

Mimo tego, że smartfony przejęły gałąź apartów kompaktowych, producenci sprzętu wciąż pokazują nowe modele bezlusterkowców. Są one kierowane do ambitnych pasjonatów oraz profesjonalistów. Przyjrzymy się uważniej kandydatom w kategorii „Aparat Fotograficzny Roku” w plebiscycie Imperatory WP 2022.

Autor: Marcin Watemborski | 16.01.2023

Nominowani w kategorii #10 ► APARAT FOTOGRAFICZNY ROKU

Nominowani w kategorii "Innowacja Roku" plebiscytu Imperatory WP 2022. Te projekty mogą zmienić świat

Jedną z najważniejszych kategorii w plebiscycie Imperatory WP 2022 jest "Innowacja Roku". To ukłon w stronę dynamicznie rozwijającej się polskiej myśli technologicznej i naukowej. Wybraliśmy trzy najciekawsze rozwiązania, mogące zmienić, albo przynajmniej ułatwić nasze życie. To Wy zdecydujecie, który z nich zasługuje na wyróżnienie.

Autor: Karolina Modzelewska | 13.12.2022

W kategorii "Innowacja Roku" plebiscytu Imperatory WP nominowaliśmy projekty opracowane przez Nanoseen, EQ Hawk oraz Smart Heal. Za każdym z nich stoją niezwykle ambitni i zdolni Polacy.

Nominowani w kategorii #1 ► INNOWACJA ROKU

Imperatory WP 2022 rozdane! Prezentujemy zwycięzców poszczególnych kategorii

Imperatory WP 2022 za nami. 12 z 13 kategorii podlegało wyborze kapituły redakcji. Nasi eksperci testowali wszystkie sprzęty w pocie czoła i wybrali te najlepsze. Wyjątkiem była kategoria Innowacja Roku, w której głos oddawali Czytelnicy. Zobaczcie, jak wyglądała nasza praca w pocie czoła.

Autor: Marcin Watemborski | 06.03.2023

Tegoroczna edycja plebiscytu* Imperatory WP* stawiała na promowanie polskiej myśli technologicznej. Stworzyliśmy specjalną kategorię spod znaku „szczęśliwej trzynastki”, czyli Innowację Roku. Tu oddaliśmy głos Wam – naszym niezawodnym czytelnikom.

Pozostałe 12 kategorii podlegało testom i wyborze kapituły redakcji. Przez wiele godzin, w pocie czoła, sprawdzaliśmy każdy z nominowanych sprzętów. Wybór bywał trudny, nie obeszło się bez burzliwych wymian zdań, lecz finalnie udało nam się wyłonić tych najlepszych.

Poznajcie zwycięzców w poszczególnych kategoriach:
- Innowacja roku:SmartHEAL
- Smartfon fotograficzny roku: Samsung Galaxy S22 Ultra
- Flagowiec roku: vivo X80 Pro
- Smartfon konsumencki roku: Nothing Phone (1)
- Ekoprodukt roku: Dyson Solarcycle Morph
- Telewizor roku: LG OLED evo C2
- Komponent komputerowy roku: NVIDIA GeForce RTX 4090
- Laptop biznesowy roku: ASUS Zenbook 17 Fold
- Laptop gamingowy roku: Lenovo Legion 5 Pro
- Aparat fotograficzny roku:Sony A7R V
- Gra Single Player roku: Elden Ring
- Gra Multiplayer roku: Call of Duty: Modern Warfare II
- AGD roku: iRobot Roomba Combo J7+

Już teraz zapraszamy Was na kolejna edycję plebiscytu Imperatory WP, która rozpocznie się pod koniec roku 2023.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij